Sestava:                             Neveselý

Jícha        Svoboda        Strejček        Hozman

Švrčula      Stefančik(70.Jambor)        Čermák        Beránek (78. Špička)

Potůček        Vosecký

Branky: 1. Vosecký Marek, 22. Potůček Marcel, 52. Stefančik Ondřej, 60. Jambor Petr, 66. Potůček Marcel, 75. Potůček Marcel, 76. Švrčula Daniel, 87. Švrčula Daniel - 41. Soukal Tomáš

V dalším utkání jsme doma přivítali tým Radim "B". Vstup do utkání se nám vydařil a již ve 2. minutě jsme po rohu Stefančika díky Voseckému vstřelili branku na 1:0. Soupeře jsme zatlačili a jasně ho přehrávali což vyústilo k druhému golu, který vstřelil Potůček. Poté jsme mohli vstřelit další 3 branky, ale selhali jsme v koncovce. Hosté poté proměnili hned svou první šanci v utkání po rohovém kopu a tak jsme šli do kabin s těsným výsledkem 2:1. Do druhého poločasu jsme vstupili výborně a hned v 52. minutě si Potůček došel ve vápně pro faul a Stefančik penaltu s přehledem proměnil. V 60. minutě po rohovém kopu vstřelil branku na 5:1 Petr Jambor krásnou střelou. V 66. minutě vstřelil Potůček další branku po krásném centru Stefančika. A do třetice přihrával po krásne akci Jambor před bránu, kde s přehledem završil hattrick Marcel Potůček. Pár minut na to vstřelil gol Švrčula na 7:1. Když se blížil konec utkání, tak Čermák nádherným pasem našel Švrčulu, který nedokázal balon ideálně zpracovat, ten se dostal k Potůčkovi, který mohl zakončovat, ale místo toho připravil balon pro Švrčulu, který uzavíral v 87. minutě na 8:1.

Po utkání šli hráči poděkovat divákům a snad si každý přišel při včerejším zápase na své!