Branky: 50. Čermák Jan - 82. Petržela Miroslav

Sestava:                                           Neveselý

Jícha            Štefančik        Svoboda        Hozman

Špička         Kušta             Čermák        Jambor

Potůček    Vosecký(46.Beránek)

Komentář k utkání od hl. trenéra:

V 6. kole jsme nastoupili proti zatím nejkvalitnějšímu soupeři, se kterým jsme se utkali. Od první minuty bylo utkání vyrovnané, stím že jsme zhruba od 20.minuty získali převahu, kterou jsme zakončili standartní situací po které nastřelil Potůček spojnici. Soupeř hrozil neustále rychlými brejky a překopával naší zálohu. To nám neumožnilo náš kombinační fotbal a ani jsme nemohli soupeře presinkem dostat pod tlak. Do kabin jsme odcházeli za nerozhodného stavu 0:0. O přestávce jsme provedli střídání. Nastoupil Beránek, který nastoupil na místo středního záložníka. Jan Čermák se přesunul do útoku, což se ukázalo, jako důležité a po rychlé akci v 50. minutě se prosadil Čermák křižnou střelou na zadní tyč - 1:0. Od 70.minuty převzal soupeř iniciativu. Poté došlo k vyloučení hráče soupeře po nesmyslném zakopnutí míče. Na místo toho, aby jsme soupeře dorazili další brankou, jsme se stáhli a umožnili soupeři převzít otěže utkání. V 82.minutě po prodlouženém vhazování se ocitl na malém vápně hráč soupeře a přes naše nedůsledně bránicí hráče vyrovanal na 1:1. Po obdržené brance jsme soupeře zatlačili a výsledkem byl faul na Potůčka, který vyústil v zahrání PK. K exekuci se postavil hráč Štefančik, který neproměnil. Poté rozhodčí zápas ukončil.

V penaltovém rozstřelu se nám podařilo zvítězit 4:3 po brankách : Čermáka, Jambora, Špičky a Potůčka. Při PK se zaskvěl brankář Neveselý, který chytil dva PK.

V závěru lze říci, že jsme získali pouze 2 body a nepodařilo se nám odskočit od mužstva Cerhenic v tabulce.