TJ Sokol Dobré Pole - TJ Ždánice

Hráno 7.11. 2015 v Dobrém Poli

Diváci : 60

Výsledek utkání: 11: (8:0)

Branky: 13. Potůček Marcel, 18. Čermák Jan (pen.), 25. Potůček Marcel, 32. Potůček Marcel, 36. Potůček Marcel, 38. Jícha Tomáš, 43. Potůček Marcel, 45. Štefančík Ondřej, 63. Potůček Marcel, 70. Čermák Jan, 77. Strejček Josef

Sestava:                                                                                             Neveselý

Jícha                 Štefančik        Svoboda             Hozman(46.Špička)

Pálenkáš        Vosecký            Strejček            Jambor (68.Pytloun)

Čermák                     Potůček

Komentář k utkání: K poslednímu domácímu zápasu podzimní soutěže k nám přijel soupeř bojující o záchranu. Boužel bylo znát, že budou mít opravdu problém se zachránit, protože k utkání nastoupili v 9-ti lidech. Od toho se odvíjel průběh utkání, kdy se soupeř dostal asi 5krát za celý zápas na naší polovinu. V takovém zápase byla povinnost zvítězit. Postupně jsme soupeři nasypali 11 branek, největší podíl měl Potůček, který vstřelil 6 branek.

Tento týden jedeme do Kozojed, které v posledních zápasech dostávali solidní příděly od týmů, které hrají na špici tabulky. Avšak soupeře nelze podcenit, protože proti nám určitě bude mít o motivaci navíc, jelikož se jedná o derby! Takže je důležité k utkání přistoupit s pokorou.

Sportu zdar!