Sokol Velké Chvalovice - TJ Sokol Dobré Pole

Sokol Velké Chvalovice - TJ Sokol Dobré Pole 0:10 (0:5)

Branky: 26. Konrád Michal (vl.) - 18. Potůček Marcel, 24. Potůček Marcel 32. Špička David, 33. Čermák Jan, 44. Potůček Marcel, 53. Potůček Marcel, 57. Potůček Marcel, 60. Špička David, 69. Potůček Marcel, 76. Špička David

Rozhodčí: Radina Marek.

Sestava:

Neveselý

Jícha        Svoboda     Strejček    Hozman

Špička      Štefančik (71. Vosecký)    Kušta        Beránek(53. Pálenkáš)

Čermák      Potůček (81.Kosmata)

Komentář: V sobotním utkání jsme jednoznačně zvítězili na hřišti týmu Velkých Chvalovic. Zápas byl prakticky již rozhodnut po prvním poločase, kdy jsme vedli 5:0. Druhý poločas pokračoval v podobném rytmu a opět jsme vstřelili 5 branek. Nutno zmínit výkon Potůčka, který 6 branek sám vstřelil a další 3 připravil a výrazně se podepsal pod výsledek utkání. Tento týden nás doma čeká rezerva Tuchoraze, kdy budeme muset bezpodmínečně opět získat 3 body.

Nejlepší hráči: Potůček, Špička, Kušta