Sestava:                                                  Neveselý

Špička            Páral                Pavlíček (60. Stejček)

Čermák (89.Švrčula)       Hozman (56.Beránek)

Náhradníci: Švrčula, Valenta, Strejček, Beránek, Pytloun

Komentář k utkání:

První mistrovské utkání jsme sehráli proti týmu TJ Liblice „B“, který nás na podzim v Liblicích porazil 4:1, takže jsme měli motivaci jim to vrátit. K utkání jsme oproti podzimní části nastoupili v značné pozměněné sestavě. Od začátku utkání jsme přebrali iniciativu ve hře a tlačili soupeře, ale trestuhodně jsme zahazovali šance na vstřelení branky. Vstřelit branku se nám podařilo, až  díky důrazu Hozmana ve 37. minutě. Druhý poločas se nesl v podobném duchu, soupeř občas zahrozil ze standartních situací, které s přehledem posbíral brankář Neveselý. Utkání jsem dohráli s nulou vzadu avšak se nám nepodařilo vstřelit další branku i přes množství 100% šancí. Do jarní části soutěže jsme tedy vstoupili správnou nohou. Tento týden nás čeká v neděli 3.4. utkání proti týmu AFK Pečky „B“  na jeho půdě od 16:30!