TJ Sokol Dobré Pole - FC Tuchoraz "B"

5:0 (0:3)

Branky: 11. Potůček Marcel, 15. Špička David, 70. Štefančík Ondřej, 25. Potůček Marcel (pen.), 66. Potůček Marcel

ŽK :30. Ondřej Beránek

Rozhodčí: Netáhlík Rudolf.

Neveselý

Jícha                Svoboda            Stefančik                Varyš(75.Hozman)

Špička(46.Vosecký)               Kušta                Čermák                   Beránek(60.Strejček)

Pálenkáš(46.Jambor)                Potůček

Komentář k utkání: V 8.kole jsme narazili na tým FC Tuchoraz "B". K utkání jsme se sešli ve velmi dobrém počtu, kdy v podstatě chyběli pouze 2 hráči, kteří chybí dlouhodobě. Vzhledem k postavení soupeře v tabulce pro nás byla povinnost zvítězit, ostatně jako v každém utkání.

Začátek utkání se nám vydařil a již v 11. minutě jsme vstřelili branku díky Potůčkovi. Stále jsme byli aktivní a po další akci vstřelil gol Špička.  Ovšem naše hra nebyla příliš přesná a kvalitní a uchilovali jsme se k dlouhým nákopům, což je styl hry, který nám nevyhovuje, ale vzhledem ke (ne)kvalitě soupeře jsme se stále dostávali do golových příležitostí. Jen náš nový útočník Radek Palenkáš zahodil 3 vyložené golové šance. Ve 25.minutě si došel pro penaltu Potůček a poté jí sám s přehledem proměnil. Hra probíhala stále ve stejném stylu a do kabin jsme šli za stavu 3:0.

V poločase došlo k dvojímu střídání, Špičku nahradil Vosecký a Pálenkáše Jambor. V 60. minutě došlo k dalšímu střídání, kdy Beránka nahradil Strejček. Od jeho příchodu a změnou rozestavení se naše hra zvedla a dařilo se nám lépe kombinovat, protože Strejček přinesl potřebný klid. Od té chvíle jsme suveréně přebrali veškterou iniciativu v utkání. Chvíli na to jsme v 66.minutě vstřelili branku na 4:0 díky Potůčkovi, který uklidil svou střelu. Dostávali jsme se stále do šancí a jednu z nich dokázal proměnit Stefančik, který vstřelil nádherný gol ze střední vzdálenosti, tím uzavřel skore na 5:0 v 70.minutě. Stále jsme měli golové příležitosti, ale již jsme je nedokázali proměnit.

Příští týden jedeme na půdu druhé Velimy a čeká nás velmi těžké utkání. Budeme muset všichni od