Branky:38. Dejmek Jaroslav -  19.Čermák Jan, 75. Potůček Marcel

Karty: 36.Potůček Marcel (žlutá) 86. Martin Hozman

Jícha                    Stefančik            Svoboda                     Hozman

Špička(88.Varyš)                   Kušta                Beránek (78.Vosecký)                   Jambor

Potůčkek         Čermák

Náhradníci: Varyš, Vosecký, Strejček

Komentář k utkání:

Jak už jsme avizovali, čekal nás těžký zápas na horké půdě Velimy. Soupeř, kterému jsme se zadím dívali na záda a ztráceli jeden bod. K zápasu jsme se sešli ve 13-ti lidech. Pozitivní je, že již tento týden se po zranění má zapojit Neplech a Pytloun.

Zápas začal ve velkém tempu a hra se rychle přelévala. Postupem času jsme začínali přebírát iniciativu a v 19.minutě Kušta zkušeně podržel balon, který připravil Čermákovi a ten vstřelil nádherný gol. Tato chvíle nás dostala na koně a Velim jsme přehrávali, ale jak už to bývá, tak soupeř se zvedl a zatlačil nás. Při jedné takové akci nás podržel brankář Neveselý. Ovšem  i nám se naskytla příležitost, kdy mohl Potůček vstřelit branku. Boužel ve 38. minutě po nedůrazném bránění při rohovém kopu jsme inkasovali branku. Do kabiny jsme šli za stavu 1:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili ve stejné sestavě.Soupeř nás hned na začátku zatlačil. Naštěstí naše obrana výborně bránila a soupeře jsme nepustili do vyložených šancí. Po 15-ti minutách jsme začali přebírat otěže zápasu. Na soupeři bylo znát, že už dlouho nemůže vydržet temto utkání což se potvrdilo a přicházeli šance ke vstřelení branky, které jsme nedokázali dotáhnout do úspěsného konce. Ovšem Velim také hrozila , zejména po standartních situacích. Při jedné takové předvedl náš brankář výborný zákrok.

V 75.minutě přišel rozhodující moment utkání, kdy se Jambor protáhl po levé straně a přesným centrem našel Potůčka, který vstřelil svůj 20-tý gol.

Finiš utkání jsme zvládli zkušeně a soupeře nepustili do žádné šance. Zejména pak akce Čermáka na pravé straně byla pro diváky pochoutkou.

Po konečném hvizdu zavládlo mezi hráči obrovské nadšení, které korunoval Jirka Mašata výbornou oslavou v kabině.

Příští týden nás čeká na domácí půdě Traverza Rostoklaty. Budeme muset opět podat 100% výkon a potvrdit výkon z Velimy a natáhnout sérii vítězství na 9. v řadě.