Neveselý

Jícha            Svoboda         Štefančik        Hozman (68.Strejček)

Švrčula (38. Jambor) Kušta    Čermák        Špička

Potůček (80. Neplech)     Vosecký

Branky: 27. Machata Petr, 89. Patočka Jaroslav (pen.) - 6. Potůček Marcel, 13. Štefančík Ondřej (pen.), 51. Potůček Marcel, 78. Čermák Jan, 82. Čermák Jan

V dalším utkání jsme nastoupili na hřišti týmu SK Dobřichov. Od začátku utkání soupeř nepříjemně napadal a stav hřiště nám nedovoloval příliš přesnou kombinaci, přesto jsme v 6.minutě díky Potůčkovi vstřelili nádhernou branku na 1:0. Pár minut na to si došel pro faul ve vápně Špička a následný pokutový kop Štefančik s přehledem proměnil. Poté se hra přelejvala a po chybě našeho brankáře vstřelil Dobřichov branku na 2:1. Poločas tedy skončil za stavu 2:1. Hned na začátku druhé půle vstřelil Potůček v 51. minutě branku díky chybě brankáře. Další branku jsme vstřelili po individuální akci Špičky, kterou zakončoval Čermák 4:1. V 82. minutě už to bylo 5:1, kdy po nahrávce Jambora a individuální akci Čermáka jsme vstřelili branku. V 89. minutě Jícha fauloval ve vápně a soupěr zahrával pokutový kop, který proměnil. Hra byla ke konci přiostřená a rozhodčí ukončil utkání za stavu 5:2 pro Dobré Pole.

Příští týden nás čeká důležité domácí utkání proti Cerhenicím! Doufáme, že dorazí dost fanoušků, kteří nás budou hnát za vítězstvím.