TJ Sokol Dobré Pole - AFK Pečky "B" 3:2 (3:1)

Švrčula         Stefančik (75.Strejček)             Kušta             Beránek (70. Jambor)

25. Vosecký 2:0

30. Potůček 3:0

40. Pečky   3:1

80. Pečky 3:2

Po výborném vstupu do utkání jsme soupeře zatlačili a díky vysokému presinku jsme ho donutili nakopávat balony a nenechali ho kombinovat. Tento styl vedl k vytváření situací ke vstřelení branky. Během prvním 40-ti minut jsme mohli vstřelit 5 branek, boužel jsme nedokázali proměnit všechny šance. Ovšem 3 skončily golem. Po výborném úvodu jsme po naší chybě inkasovali branku na 3:1, těsně před koncem 1.poločasu. Během druhého poločasu jsme mohli utkání několikrát rozhodout, ovšem nebyli jsme úspěšní v koncovce. Několik minut před koncem nás soupeř zatlačil a vstřelil branku na 3:2. Naštěstí jsme si vítězství dokázali pohlídat a připisujeme si tedy první vítězství. Děkujeme domácím fanouškům za podporu.