Branky: 13. Čermák Jan, 49. Potůček Marcel, 67. Potůček Marcel

Karty: 24. Potůček, 25. Vosecký. 89. Jambor

Sestava:                                             Neveselý

Jícha            Stefančik         Varyš         Hozman

Špička(61.Pálenkáš)          Vosecký           Beránek(46.Strejček)    Jambor

Čermák         Potůček(75.Pytloun)

Komentář k utkání:

Na domácí půdě jsme přivítali celek, který hraje o záchranu a utkání podle toho také vypadalo. Do zápasu jsme nastoupili bez dvou hráčů, kteří doléčují drobné šrámy, avšak na utkání proti Bečvárům by již měli být v pořádku. Nicméně se potvrdila vyrovnanost našeho kádru a plnohodnotně jsme tyto hráče nahradili.

Od začátku utkání jsme diktovali temto hry, soupeře jsme téměř nepouštěli do hry. Po pár minutách jsme se dostali do šancí, které přímo volali po golu, ale boužel jsme je nepromněnili. Nicméně máme Čermáka, který díky své technice dokázal podobně jako ve Velimy posadit na zadek několik hráčů Rostoklat včetně brankáře a skorovat. Po tomto golu tlak stále pokračoval a hostující tým jsme nepustili do jediné vážnější akce, jejich brejkové situace dokázala s přehledem řešit naše obrana, když už hrozilo, že soupeř se dostane do větší šance, tak jsme se mohli spolehnout na oporu našich zadních řad Stefančika.

Do poločasu jsme měli několik golových šancí, včetně penalty, kterou Potůček neproměnil. Do kabin jsme šli za stavu 1:0.

O poločase proběhlo jedno střídání. Stále jsme pokračovali v našem nátlaku. Naštěstí se nám podařilo vstřelit důležitý gol na 2:0, díky Potůčkovi, který vstřelil krásný gol z přímého kopu. Gol přinesl potřebné uklidnění a o pár minut později jsme soupeře dorazili golem na 3:0, kdy se Jambor protáhl po levé straně a předložil nádherně Potůčkovi, který dával balon do prázdné brány.

Zápas už se pak dohrával a nakonec ho rozhodčí ukončil za stavu 3:0 a my jsme si zajistli 9.vítězství v řadě!

Příští týden jedeme do Bečvár. Zápas podzimu o první místo v tabulce dost napoví o dalším průběhu soutěže a přiblížil by nám 1.místo po podzimní části sezony.  Bude to bitva a hráči budou muset ze sebe dostat i to co v nich je a nevědí o tom a nechat na hřišti srdce.