TJ Sokol Dobré Pole - FK Dukla Jižní Město 0:6 (0:2)

Ngo                    Vosecký            Páral                Špička

Jambor            Beránek

Náhradníci: Čermák, Varyš M., Pytloun, Švrčula

Absence: Jícha (nemoc), Hozman, Neveselý, Pálenkáš, Strejček

V dnešním přátelském utkání jsme se setkali s týmem hrající I.A třídu, který usiluje o postup do Krajského přeboru. V prvím poločase jsme se soupeřem drželi krok, přesto se projevila jeho herní kvalita a obdrželi jsme 2 branky po špatně vyřešených herních situacích. Druhý poločas se nám dokonce podařilo do 60.minuty získat lehkou území převahu a vytvořit si 2 dobré náznaky brankových příležitostí. Po nucených střídáních se tým oslabil a projevila se lepší fyzická připravenost soupeře, který utkání definitivně rozhodl ve svůj prospěch a obdrželi jsme v krátkém časovém úseku 4 branky. Za odvedený výkon si kluci takovou porážku nezasloužili.

Příští týden nás čeká utkání proti týmu SK Český Brod od 13:00 na UMT Kostelec nad Černými lesy.