Potůček                Pytloun

Náhradníci: Varyš P., Vosecký M., Neplech O.

Hráno v Českém Brodě

Trenér:

V našem čtvrtém přípravném utkání jsme se utkali s velmi dobře kondičně připraveným dorostem Českého Brodu. V prvním poločase jsme měli více ze hry a po aktivním presinku jsme hned v 5. minutě vstřelili gol díky Potůčkovi. Dále jsme pokračovali v územní převaze a zaslouženě jsme díky Špičkovi vstřelili druhý gol utkání. Po této brance jsme polevili v tempu a soupeř si vypracoval 2 slibné příležitosti, při kterých nás podržel brankář Neveselý. V první půli jsme ještě po individuální akci Švrčuly z pravé strany nastřelili břevno.

Do druhého poločasu jsme nevstoupili dobře a soupeř nás od prvních minut přehrával, což bylo zapříčiněno také změnou postavení hráčů v poli. Během prvních 20-ti minut si soupeř vytvořil 2 slibné příležitosti, které jsme se štěstím přestáli díky nekvalitní koncovce soupeře. My jsme hrozili pouze z brejkových situací, po kterých jsme nastřelili Ondrou Stefančíkem tyč a po další akci jsme zahrávali standartní situaci ze které nastřelil břevno. Snížení na 2:1 vzniklo po krátké malé domů, kterou náš brankář neřešil odkopem a při kličce protihráči ztratil míč a obdržel branku. Soupeř nás v posledních 10-ti minutách zatlačil do hluboké defenzivy, kterou jsme přežili jen se štěstím, kdy soupeři nebyl uznán gol, který padl z ofsajdové situace.