Aktuality

Rozhovor s manažerem Jiřím Mašatou!

17.09.2015 09:40
Rozhovor s manažerem týmu TJ Sokol Dobré Pole Jiřím Mašatou. Začneme dnešním utkáním, jak hodnotíte dnešní zápas? Zápas byl vydařený, chtěli jsme rozhodnout v první půli, to se nám nepodařilo. Těsně před poločasem jsme dostali branku. Ale pak jsme si to vyřešili v kabině a...

Natáhneme sérii vítězství na 4 utkání?

17.09.2015 09:00
Tuto sobotu zavítáme na hřistě  týmu SK Dobřichov, který postoupil ze IV. třídy. Hrajeme od 16:30  a pokud chceme naplnit naše cíle nemáme jinou možnost než zvítězit!

Dalši výhra!

13.09.2015 14:45
Ve druhém domácím utkání jsme zaslouženě zvítězili 8:1. Více informací v sekci Muži "A" tým - Mistrovská utkání.

Druhé domácí utkání!

10.09.2015 21:46
Tuto sobotu sehrajeme utkání proti týmu Viktoria Radim "B" od 17:00! Neváhejte a příjďte nás podpořit!

Další výhra!

06.09.2015 07:03
Tentokrát jsme jednoznačně 5:2 vyhráli na venkovní půdě. Další podrobnosti budou během dne k nalezenetí v sekci Muži "A tým".

Další venkovní utkání v sobotu 5.9. na hřišti Čechie Tuklaty od 17:00!

02.09.2015 08:46
Tuto sobotu nás čeká druhé venkovní utkání, ve kterém se budeme snažit napravit nezdar z prvního venkovního utkání! Přijďte nás podpořit!

První letošní vítěžství!

31.08.2015 07:10
V prvním domácím mistrovském utkání jsme porazili tým AFK Pečky "B" 3:2!! Více informací naleznete v sekci "Muži "A" tým - "Přátelská utkání".

První domácí utkání!

27.08.2015 07:58
Tuto sobotu nás čeká první domácí utkání proti týmu AFK Pečky "B". Neváhejte a přijďte nás podpořit! Hrajeme od 17:00.

Do nové sezóny jsme vstoupili debaklem 4:1 na půdě Liblic "B".

24.08.2015 14:03
Bližší informace v sekci "A" mužstvo --> Mistrovská utkání

Přípravu jsme zakončili vítězstvím!!

21.08.2015 10:12
Zápas proti SK Český Brod "dorost" jsme vyhráli 2:1. Více informací naleznete v sekci Muži "A" tým --> přátelská utkání!